Vastint – Animacja 2D

Animacja 2D jako sposób na atrakcyjny przekaz treści

Animacja 2D sprawdza się w wielu projektach, szczególnie w niekomercyjnych. To świetna i skuteczna technika przede wszystkim do filmów branżowych, produktowych czy wewnątrzfirmowych. Animacja, kiedyś głównie dla rozrywki i programów dla dzieci dziś jest bardzo skutecznym materiałem marketingowym. Przede wszystkim dla branży, w których tradycyjny film jest niemożliwy do zrobienia- w medycynie, farmacji czy przemyśle, szczególnie usługowym.

Vastint to firma deweloperska, która od kilkudziesięciu lat funkcjonuje na rynku europejskim. Lata pracy na tak dużym obszarze pozwoliły zdobyć firmie ogromne doświadczenie. Dzięki temu rozwija się jeszcze szybciej, podbija kolejne rynki i poszerza zakres swojej działalności. W naszym studiu animacji Simple Frame stworzyliśmy dla nich animację, która opowiada o firmie, pokazuje jej szeroki zakres działalności, cele i profil. Ciekawostki i fakty dotyczące firmy w interesujący sposób obrazuje animacja. Lektor natomiast opowiada w trakcie animacji o istotnych rzeczach. Dzięki temu poznajemy firmę i jej usługi, a lektor w języku angielskim sprawia, że animacja 2D jest uniwersalna.

animacja 2d

Na przestrzeni lat naszej pracy w Simple Frame stworzyliśmy wiele projektów zarówno filmowych jak i właśnie animowanych. Bogato wyposażone studio, najlepszy sprzęt, nowoczesne programy i gadżety pozwalają nam na produkcje najwyższej jakości projektów. Nasi graficy mogą spełnić każde wymagania i wizje naszych klientów. Realizujemy zarówno gotowe projekty jak i działamy kompleksowo. Do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie. Dzięki temu każdy projekt jest skrojony na miarę klienta i dopasowany do swojego zastosowania.