Adler – film produktowy

Film produktowy – narzędzie promocji i reklamy

Sukces nowego produktu to praca wielu ludzi. Przede wszystkim jednak to działania promocyjne i reklamowe. To właśnie dzięki nim produkt cieszy się powodzeniem, zdobywa zaufanie i sympatię klientów. Film produktowy jest jednym z narzędzi, które maja największy wpływ na sprzedaż.

Adler to marka urządzeń elektrycznych, która łączy jakość, tradycję i nowoczesne technologie. Dzięki temu, że marka dba nie tylko o swoje produkty ale również o ich wizerunek odnoszą sukcesy! Przede wszystkim jednak dba o odpowiednią promocję każdego nowego produktu. Film produktowy, który stworzyliśmy o nowoczesnych czajnikach elektrycznych marki Adler świetnie pokazuje ich funkcje i zalety. Jest nie tylko reklamą samego produktu ale również oddaje dbałość o klienta i jakość całej firmy. W związku z tym działa też mocno na wizerunek.

W studiu Simple Frame zajmujemy się produkcją filmów i animacji dla firm. Zarówno filmami na eventy, jak również filmami reklamowymi, promocyjnymi czy produktowymi. Dzięki temu, że nasze studio jest wyposażone w najlepszy sprzęt, filmy są najwyższej jakość. Natomiast umiejętności i warsztat artystyczny filmowców i grafików pozwala na tworzenie ciekawych i kreatywnych obrazów.

film produktowy

Setki filmów produktowych, które stworzyliśmy dają nam ogromne doświadczenie i wyczucie. Wiemy jakich technik kiedy użyć, jak wydobyć zalety z produktów, jak pokazać je widzom. Wszystko to sprawia, że nasze produkcje są kreatywne i bardzo skuteczne.