Streaming video – Arabian Travel Market

Streaming video – jak być online

Miliony ludzi na całym świecie zaczęły korzystać z usług streamingu video jako sposobu na oglądanie wydarzeń i imprez masowych. Streaming video to jednak nie tylko telewizja. Dzięki niemu każdy może uczestniczyć w wydarzeniu bez wychodzenia z domu. Technologia zmieniła sposób, w jaki możemy uczestniczyć w ulubionych wydarzeniach. Zarówno naukowych, szkoleniowych jak i rozrywkowych. Dzięki temu, że streaming tak szybko się rozwinął możemy nie tylko obejrzeć relację z wydarzenia lub na żywo. Możemy poczuć się zupełnie jakbyśmy tam byli!\

Właśnie na takie rozwiązanie czekaliśmy. Streaming video pozwala bez wychodzenia z domu, nawet będąc na drugim końcu świata uczestniczyć w upragnionym wydarzeniu. Wiele osób ograniczonych czasowo lub miejscem musiało rezygnować z konferencji czy targów. Dziś eventy mogą przyjść do Was!

Nas w Simple Frame niezwykle inspirują nowe technologie i rozwiązania na miarę czasów. Sami prywatnie z nich chętnie korzystamy dlatego doskonale wiemy jak powinien wyglądać dobry streaming. Z perspektywy uczestnika wiemy jakich błędów nie popełniać przy produkcji streamingu i na co zwrócić szczególna uwagę. Organizujemy relacje najwyższej jakości. nasz sprzęt pozwala na idealny obraz i dźwięk. Chcemy przekazać Wam nie tylko treści i ciekawostki ale również atmosferę! Zależy nam żeby nasze streamingi stworzyły taki klimat żeby niosły emocje, które są na miejscu wydarzenia.

streaming video