Dr Marchewka – Film reklamowy

Film reklamowy – czarny humor nie jest zły

Najlepsze wyniki sprzedaży osiągają firmy, których produkty systematycznie pojawiają się w dwóch miejscach- telewizji i Internecie. Film reklamowy emitowany na tych dwóch płaszczyznach ma największy możliwy zasięg, dociera do milionów ludzi. Dzięki temu jego skuteczność jest niesłychanie wysoka, a firmy i ich produktu bardzo popularne. Przede wszystkim dlatego, że zarówno Internet jak i telewizją to powszechne i ogólnodostępne dziś kanały.

Nic więc dziwnego, że pojedyncze projekty jak i całe kampanie promocyjne emitowane są właśnie tam. Już samo miejsce zapewnia szeroki zasięg, dodając do tego kreatywny i ciekawy pomysł na reklamę gwarantuje sukces! Przede wszystkim jednak potrzebny jest pomysł. Odpowiedni scenariusz reklamowy adekwatny do branży i grona potencjalnych odbiorców jest największą częścią sukcesu. Kolejno wysokiej jakości sprzęt i profesjonalne wykonanie każdego etapu produkcji. Wszystko to razem składa się na sukces reklamy.

film reklamowy

Film reklamowy, który stworzyliśmy dla firmy okulistycznej Dr Marchewka to historia opowiedziana z przymrużeniem oka. Przede wszystkim chcieliśmy żeby reklama zaintrygowała, rozbawiła i wzbudziła emocje. Przy tym wszystkim obowiązkowo zachowała tematykę okulistyczną. Odpowiednia organizacja, rekwizyty i przygotowanie planu. Następnie rzetelna i profesjonalna praca na planie ekipy i aktorów. Na samym końcu odpowiedni montaż i postprodukcja materiału. Wszystko to złożyło się na świetny film zarówno do telewizji jak i Internetu. Sukces okularów od Dr Marchewka mówi sam za siebie.