EY Business Advisory – film wizerunkowy

Film wizerunkowy – po co go robimy?

Budowanie, a później wzmacnianie wizerunku jest bardzo ważne w prowadzeniu firmy, tworzeniu marki i zdobywaniu klientów. Film wizerunkowy to najlepszy sposób na podejmowanie takich działań, dodatkowo jest bardzo skuteczny, efektywny i ma wiele dodatkowych zastosowań. Przede wszystkim można go umieścić w mediach społecznościowych, stronie internetowej, dodać do oferty mailowej czy wykorzystać jako wizytówkę multimedialną firmy.

Tworząc film wizerunkowy trzeba pamiętać, że kreujemy nie tylko film ale opinię i całą sylwetkę firmy. To właśnie przez pryzmat takich materiałów klienci odbierają całą markę, jakość produktów i usług czy pracę ludzi. Tak więc jakość i kreacja filmu ma bardzo duży wpływ na skuteczność sprzedaży, zaufanie i sympatię klientów.

W studio Simple Frame kompleksowo tworzymy filmy dla firm, również filmy budujące wizerunek. Bogate doświadczenie daje nam wiedzę jak powinien wyglądać skuteczny film. Zajmujemy się zarówno budowaniem projektów od zera- pomysł, scenariusz, wykonanie jak również zrealizujemy Twój gotowy pomysł lub zarys wizji. Bardzo ważne dla filmu są również użyte w nim techniki, efekty, dźwięk. Dzięki temu, że mamy bardzo dobrze wyposażone studio postprodukcyjne zajmujemy się montażem obrazu i dźwięku w najwyższej możliwej jakości, nowocześnie i kreatywnie.

film wizerunkowy

Film dla EY Business Advisory już od początku jest dynamiczny, nowoczesny, niebanalny. To zachęca do oglądania, ciekawi i intryguje. Od pierwszych sekund robi wrażenie co jest bardzo opiniotwórcze i cenione. Wypowiedzi osób wzmacniają efekt i dodają autentyczności. Całość tworzy spójny, nowoczesny film o rozwojowej firmie.