Mobilemed – film promocyjny

Film promocyjny – skuteczna forma reklamy

Nowoczesne usługi wymagają nowoczesnych sposobów promocji. A promocja i odpowiedni marketing napędza sprzedaż. Film promocyjny to współczesny sposób na skuteczną reklamę usług, a co za tym idzie sprzedaż. Oprócz tego film promocyjny to w pewnym sensie wizytówka firmy. Przede wszystkim pokazuje profil działania firmy, czym się zajmuje, czym różni od innych, co oferuje, jakie korzyści niesie.

Mobilemed to zespół profesjonalnych terapeutów, którzy oferują rehabilitację z dojazdem. Zarówno do domu jak i miejsc pracy. To innowacyjne, rewolucyjne rozwiązanie w branży rehabilitacyjnej. Dzisiejsze szybkie życie i styl życia nie pozwalają nam na realizację wielu zamierzeń i planów. Wszechobecny pośpiech nie pozwala na zajęcie się sobą i swoim zdrowiem. Mobilemed świadczy usługi dopasowane do dzisiejszych realiów. Dzięki temu, że wychodzą naprzeciw klientom osiągają sukces.

film promocyjny

W studiu Simple Frame zajęliśmy się produkcją filmu, który promuje ich usługi i wyjaśnia ich wpływ i korzyści. Film promocyjny to świetny materiał na nawiązanie owocnych kontaktów biznesowych, promocję swoich usług w mediach społecznościowych czy eventach branżowych. Tak nowoczesne pozyskiwanie klientów wymagało od nas równie nowoczesnego podejścia, na miarę czasów.

Stworzyliśmy odpowiedni scenariusz z elementami, które najlepiej trafią do klientów Mobilemed. Kolejno nakręciliśmy odpowiedni materiał- ujęcia, które pokazują rzeczywista pracę rehabilitantów. Na koniec kompleksowa postprodukcja obrazu i dźwięku w naszym studiu.