Fujitsu – animacja produktowa

Animacja produktowa – tam, gdzie kamera nie zajrzy

Animacja produktowa to najlepszy sposób na skuteczną reklamę i promocję nowych pozycji w ofercie, zarówno produktów jak i usług. Animacja świetnie pokazuje zastosowanie, zalety, sposób korzystania czy elementy charakterystyczne przy jednoczesnym omówieniu ich przez lektora lub napisy. Dzięki temu kiedy widzimy określoną część produktu wiemy do czego służy i jakie korzyści niesie.

Odpowiednio zaprojektowana i przejrzysta animacja jest ciekawym i zauważalnym materiałem na targi, media społecznościowe, podczas spotkań branżowych czy biznesowych. Przede wszystkim to promocja nie tylko samego konkretnego produktu ale również całej marki. Przez pryzmat właśnie takich materiałów i projektów multimedialnych klienci wyrabiają sobie opinię o konkretnej marce.

Dzięki temu budujesz i wzmacniasz swój wizerunek, a animacja produktowa jest jedną z cegiełek. Właśnie dlatego bardzo ważne żeby była wysokiej jakości i ciekawej kreacji. Ta, którą stworzyliśmy dla marki Fujitsu pokazuje działanie klimatyzatorów. Jednocześnie w trakcie animacji napisy sygnalizują najważniejsze funkcje i elementy. Taki zabieg jest bardzo ważny dla klienta, podnosi jakość produktu, klient czuje się zaopiekowany i doinformowany.

animacja produktowa

Poza tym to świetny materiał nie tylko reklamowy ale i na targi lub inne eventy branżowe, dodatek do oferty biznesowej czy materiał na media społecznościowe. Krótka, konkretna, jasna ale ciekawa i dobrej jakości animacja może stanowić ostateczny bodziec do skorzystania właśnie z oferty.