Dzień Hotelarza 2019 – nagrywanie konferencji

Nagrywanie konferencji – czy to tylko pamiątka?

Co roku, 29 lipca obchodzimy Dzień Hotelarza- święto wszystkich, którzy na co dzień pracują w hotelach i dbają o gości. Niezależnie od stopnia, stażu w hotelarstwie i wykonywanej czynności wszyscy świętują podczas branżowego, corocznego eventu. Odbywa się zarówno część rozrywkowa jak i konferencyjna. Dzięki temu można poznać nowinki, statystyki czy zmiany w hotelarskim życiu. Przede wszystkim jednak to dzień zabawy i nowych znajomości. Nagrywanie konferencji, szczególnie takiej, jest dość trudnym i wymagającym projektem.

My jednak w 2019 roku mieliśmy możliwość wziąć udział w evencie Dzień Hotelarza i nagrać relację. Staraliśmy się oddać panującą tam atmosferę, pokazać zabawę, nastroje i wyjątkowość tego dnia. Trudność zawsze polega na tym, że podczas eventów wszystko dzieje “tu i teraz”. Potrzeba ogromnego profesjonalizmy, wprawy, sprytu i wyczucia chwili żeby uchwycić najistotniejsze rzeczy. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do planów filmowych na nagrywanie konferencji, eventów, targów mamy tylko jedną szansę. Nie ma powtórek i możliwości dubla. Trzeba złapać to co się dzieje w konkretnym momencie.

nagrywanie konferencji

W studio Simple Frame od lat zajmujemy się nagrywaniem eventów, relacji czy sond ulicznych. Nie tylko organizowanie i praca na planach filmów czy reklam jest naszym żywiołem i profesją. Nagrywanie imprez to zupełnie inne doświadczenie, zupełnie inne wymagania i potrzeba zupełnie innych umiejętności. Jednak nie tylko warsztat i umiejętności są ważne. Odpowiedni sprzęt również odgrywa znacząca rolę. Nasze studio wyposażone jest w najlepszej jakości sprzęt, gadżety i programy. Dzięki temu nie tylko nagrywamy w wysokiej jakości ale mamy również nieograniczone możliwości montażowe. Co przy efekcie finalnym odgrywa ogromna rolę!