Animacja komputerowa – Elis

Animacja komputerowa – kreatywny sposób na pokazanie treści

Obecne czasy zmuszają nas do szczególnego dbania o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Przede wszystkim w miejscach publicznych, urzędach czy miejscach pracy. Elis to firma, która właśnie świadczy usługi związane z maksymalnym utrzymaniem czystości i higieny. Oferują wynajem i serwis odzieży. Dzięki temu pracownicy chodzą w czystych, świeżych ubraniach co chroni przed bakteriami i wirusami. Oprócz tego oferują maty podłogowe, które czyszczą specjalnym środkiem odkażającym. Dodatkowo dla dopełnienia higieny dostarczają bezdotykowe urządzenia higieniczne. Animacja komputerowa, którą stworzyliśmy dla firmy Elis świetnie pokazuje jak funkcjonuje firma, wyjaśnia działalność, cele i usługi.

Zdecydowaliśmy się na technikę 2D. Kreatywna, ciekawa animacja komputerowa 2D nie tylko szczegółowo i bardzo interesująco pokazuje treści. Przede wszystkim to również świetny materiał na media społecznościowe, eventy i wydarzenia branżowe czy targi. Animacja to też bardzo dobre urozmaicenie spotkań biznesowych i ofert dla kontrahentów. Jednak żeby animacje komputerowe były skuteczne i spełniły swoje zadanie muszą być najwyższej jakości i ciekawej kreacji.

animacja komputerowa

Sekretem sukcesu jest jakość idące w parze z kreatywnym pomysłem. To dopiero takie połączenie gwarantuje firmie zaufanie i sympatię odbiorców. W Simple Frame tworzymy animacje od wielu lat. Bogate doświadczenie i dobry sprzęt widać w każdym naszym projekcie. Staramy się zaskakiwać naszych klientów nowymi pomysłami i ciekawymi rozwiązaniami graficznymi. Dzięki temu każdy nasz projekt jest inny, a jednocześnie równie ciekawy i skuteczny.