Jamar – film produktowy

Film produktowy – podstawowe narzędzie marketingowe

Firmy, szczególnie te duże, muszą dbać o swój wizerunek i promocję swoich produktów bez przerwy. Niezależnie od tego czy wprowadzają nowy produkt, muszą o sobie przypominać. Najważniejszy jest przede wszystkim ciągły kontakt z klientami. Właśnie dlatego film produktowy jest tak ważnym, skutecznym i cenionym materiałem. Filmy produktowe mogą pokazywać i opisywać nie tylko nowości ale i produkty od dawna obecne w ofercie.

Jamar to znany polski producent produktów spożywczych. Istnieje na rynku od kilkunastu lat. Jednak drogę do tak spektakularnego, stabilnego sukcesu muszą bezustannie pielęgnować i tworzyć. Właśnie między innymi dzięki filmom produktowym nie dają o sobie zapomnieć. Niedawno stworzyliśmy dla nich właśnie jeden z takich filmów.

Oprócz przedstawienia całej gamy produktów film przedstawia również kawałek historii i tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Dzięki temu odbiorcy filmu zobaczą oblicze całej marki, wejdą do środka hal produkcyjnych, zobaczą jak powstają przetwory. To nie tylko przedstawi produkty ale również zbuduje i znacznie wzmocni wizerunek firmy.

Film produktowy to świetny materiał jako dodatek do oferty biznesowej, materiał na targi, eventy branżowe oraz jako samodzielny projekt promocyjny. Również media społecznościowe czy strona internetowa to świetne kanały do dystrybucji takiego materiału.

film produktowy

W Simple Frame zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania. Nasze projekty są najwyższej jakości. Zawsze przed podjęciem prac z kamerą omawiamy dokładny plan działania i scenariusz filmu. Dzięki temu nie ma miejsca na przypadki, materiał jest dopracowany i dokładnie oddaje założenia.