My Pacjenci – Spot reklamowy

Spot reklamowy – sprawdzony sposób dotarcia do klientów

Spot reklamowy czy spot telewizyjny to świetny sposób żeby dotrzeć do milionów widzów. Zazwyczaj spoty i reklamy mają na celu przede wszystkim promocję produktu czy usług. A co za tym idzie zwiększenie ich sprzedaży. Jednak są również takie spoty, które promują ale zachowania, zachowania społeczne, akcje charytatywne itp. Obecna sytuacja, która ma miejsce na całym świecie również nie pozostała bez echa.

Razem z fundacją My Pacjenci stworzyliśmy współczesny spot o sytuacji, która nas dotknęła, ograniczeniach. O tym jak bardzo z dnia na dzień zmieniło się nasze życie, a my nie mamy na to żadnego wpływu, o tęsknocie do normalności. Jednak codzienność toczy się dalej. Mimo wszystko musimy przyzwyczaić się i jak najlepiej poradzić sobie z tym co nas spotkało. I właśnie o tym jest spot. Podnosi na duchu ale i uczy. Pokazuj jak postępować w czasach epidemii. Przede wszystkim jakie środki ostrożności zachowywać, krzewi wiarę i nadzieję w lepszą przyszłość.

Produkcja takie społecznego spotu reklamowego różni się od tradycyjnej reklamy. W tym przypadku stawiamy przede wszystkim na emocje, pokazanie rzeczywistości, obrazów, z którymi możemy się utożsamić. To bardzo ważne, szczególnie jeśli przekaz projektu jest informacyjny i edukacyjny. Ważny społeczny temat wymaga wyjątkowego traktowania.

spot reklamowy

W Simple Frame stworzyliśmy kilka projektów społecznych. Spot reklamowy, który zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy dla Fundacji jest dopracowany w każdym szczególe. Dobraliśmy odpowiednie ujęcia ale przede wszystkim to lektor i muzyka tworzą odpowiedni nastrój i charakter spotu.