Onex – Film korporacyjny

Film korporacyjny – pokaż się klientom

Korporacje, większe firmy czy znane marki muszą nieustannie odświeżać, budować i wzmacniać swój wizerunek i opinię. Dzięki temu znacząco zwiększają swoją popularność, a co za tym idzie sprzedaż produktów i usług. Przede wszystkim muszą wzbudzać sympatię i zaufanie, a do osiągania takich celów najlepszy jest film korporacyjny.

Za pomocą filmu firma pokazuje czym zajmuje się na co dzień, jakie ma cele, założenia czy dotychczasowe osiągnięcia. To pewnego rodzaju wizytówka multimedialna, z której dowiemy się istotnych rzeczy odnośnie działalności firmy. Oprócz tego film korporacyjny pokazuje codzienną prace i zaangażowanie pracowników firmy. Dzięki temu widzowie, czyli potencjalni klienci utożsamiają się z filmem i mogą zobaczyć jak wyglądałaby ich współpraca z korporacją.

Taki właśnie film stworzyliśmy dla Onex Group, ekspertów technologii Microsoft. Scenariusz zakładał przekazanie najistotniejszych rzeczy, cech, działań firmy. Wszystko udało nam się zorganizować i zrealizować na najwyższym poziomie i wysokiej jakości. Kompleksowo zajęliśmy się produkcją filmu. Od organizacji planu i wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów, poprzez pracę na planie, po postprodukcję. Przede wszystkim zależało nam na stworzeniu nowoczesnego, ciekawego filmu zawierającego elementy współczesnej rzeczywistości.

film korporacyjny

Każda sekunda filmu, każdy szczegół, gest, miejsce nie jest przypadkowe. Przy każdym projekcie bardzo drobiazgowo i skrupulatnie organizujemy pracę całej ekipy. Dzięki temu materiał filmowy jest ciekawy, kreatywny i przemyślany.