Prezentacja 3D

Prezentacja 3D – realne animacje

Większe firmy czy korporacje coraz częściej przedstawiają swój profil działalności i specyfikę za pomocą filmu. Kolorowy, ciekawy, miły w odbiorze i zapadający w pamięć odbiorcy- taki powinien być. W końcu przez jego pryzmat później postrzegamy całą markę i kojarzymy produkty. Jednak w związku z rozwojem technologii i wciąż pojawiającymi się nowymi technikami przekazywania obrazu, coraz więcej firm zamiast tradycyjnego filmu wybiera ciekawą animację. Wzbudza duże zainteresowanie i nieraz zaskakuje bardziej niż film. Interesująco i nowocześnie zrobiona animacja zapada w pamięć i bardzo przyjemnie się ją ogląda. Dlatego właśnie coraz większą popularnością cieszy się animacja korporacyjna.

Jest to rodzaj filmu przekazany w formie animacji 2D lub 3D z zawartymi najważniejszymi informacjami o firmie. Żeby jednak prezentacja 3d wyszła udana i spełniała swoje zadanie potrzeba dobrego sprzętu i dobrych, twórczych grafików.

prezentacja 3d


W Simple Frame animacja to nasza pasja i niekończąca się droga do tworzenia nowych, ciekawych projektów. Nasi graficy stworzyli dziesiątki animacji w wielu bardzo różnych stylach. I nadal udaje im się pozytywnie zaskoczyć naszych klientów swoimi pomysłami i kreatywnością w tworzeniu. Z chęcią podejmujemy się kolejnych, nawet najtrudniejszych wyzwań!