KlimaTherm – Prezentacja 3D

Prezentacja 3D – nowy sposób prezentacji

Prezentacje 3D zrobiły prawdziwą rewolucję na rynku. Animowany obraz w trójwymiarze szybko zyskał ogromna popularność. Znaleziono tez w nim ogromny potencjał, który z resztą do dziś rośnie. Początkowo tylko w produkcji krótkich bajek, później filmów. Obecnie animacja 3D wykorzystywana jest również w tworzeniu filmów dla firm i prezentacji.

Wiele branż korzysta z materiałów tworzonych w technologii 3D. Przede wszystkim dlatego, że wielu produktów i usług nie da się opowiedzieć tradycyjnym filmem i ujęciami. Wnętrze pieca, praca silnika czy działanie leków nie da się pokazać inaczej jak tylko animacją. Z biegiem czasu animacją zaczęto również przedstawiać statystyki, wykresy czy różne inne zestawienia. Takie prezentacje 3D również okazały się przełomem. Szczególnie w kontaktach biznesowych.

Studio Simple Frame od początku istnienia zajmuje się kompleksowo produkcją i postprodukcją filmów, animacji i właśnie prezentacji. Przekrój tych kilkunastu lat na rynku pokazuje nam jak ogromny postęp poczyniliśmy w produkcji prezentacji. Obecna technologia 3D daje ogromne możliwości. Dzięki temu, że mamy studio wyposażone w najlepszy sprzęt i zespół kreatywnych młodych, ludzi wciąż doskonalimy i odkrywamy nowe możliwości prezentacji.

prezentacja 3d

Ilość zastosowań prezentacji 3D wciąż się zwiększa. To świetny materiał promocyjny, doskonały element rozmów biznesowych czy oferta producencka. W naszym studio bardzo kreatywnie podchodzimy do każdego projektu. Również prezentacje staramy się tworzyć niebanalnie i ciekawie. Najwyższa jakość idąca w parze z interesująca i niecodzienną kreacja zawsze budzi sympatie i zaufanie. A co za tym idzie spełnia świetnie swoją rolę w biznesie.

Prezentacja 3D – zrób ją z nami!