Portos

Wielkopolski producent oferujący wysoką jakość rolet okiennych. Firma rozpoczynająca swoją działalność na początku lat 90-tych w Kaliszu, wytarza oraz sprzedaje swoje produkty. Duże nakłady inwestycyjne, nowoczesne maszyny i najnowsze technologie doprowadziły firmę do grona liderów polskich producentów rolet. Wszystko to nie mogłoby się wydarzyć bez wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Prezentacja szkoleniowa 3D

Nowe technologie rozwijają w zastraszająco szybkim tempie. Przykładem mogą być nie tylko takie urządzenia jak smartfon, tablet, czy Ipad. Dotyczy to również samych sposób prezentacji. Jednym z nich jest technologia 3D, która nieustannie rozwija się, znajdując wielość zastosowań. Między innymi w prezentacjach multimedialnych. A skoro o tym mowa, to te, na rynku mają coraz większe znaczenie – liczy się połączenie przekazu informacji, nowoczesności i przejrzystości. Doskonałym przykładem jest realizacja wizualna dla firmy Portos.

Zobacz jak to robimy – krok po kroku

Materiał firmy Portos pokazany jest pod względem wizualnym w tak szczegółowy sposób, że nawet osoby nie znające języka niemieckiego świetnie poradzą sobie ze zrozumieniem instalacji i montażem rolet okiennych. Prezentacja jest niezwykle płynna, dynamiczna, dzięki czemu odbiorca z pewnością nie odczuje żadnego znużenia. W całości dominuje prosta, ale przy tym nowoczesna wizualizacja. Aby się o tym przekonać warto zerknąć poniżej.
Kompleksowo zajmujemy się produkcją właśnie tego typu prezentacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ogromną rolę odgrywa nowoczesność w przekazie wizualnym, dlatego też nasi animatorzy są otwarci na nawet najbardziej kreatywne pomysły. Stawiamy jednak na prostotę i przejrzystość, by jak najbardziej różnić treść samej prezentacji – wszystko po to, by każda marka zyskała przychylność klienta.