Niwa

Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne, założone w 1989 roku. Główna działalnością jest realizacja zadań projektowych i wykonawczych w przemyśle spożywczym, chemicznym, rafineryjno-petrochemicznym, energetycznym oraz w sektorze ochrony środowiska. Firma wykonuje również zaawansowane technologicznie projekty, głównie dla zakładów i przedsiębiorstw przemysłowych.

Przekaz, informacja, podsumowanie

Z racji formy działalności firmy, w prezentacji nie mogło zabraknąć najistotniejszych informacji na temat jej realizacji. Prezentacja oprowadza nas przez wszystkie obszary działań Niwy. Ponadto, dzięki dobrze zrealizowanej prezentacji, może ona pochwalić się swoimi atutami, jak i dokonanymi realizacjami, czy przyznanymi certyfikatami. W dalszej części możemy zobaczyć szeroka ofertę produktową. Świetnym dopełnieniem filmu byłaby seria filmów produktowych przedstawiających szczegółowo zalety i specyfikę każdego z produktów. Niewątpliwie jednak, uwagę odbiorcy przyciąga podsumowujące hasło – „Jakość pamięta się dłużej, niż cenę” – które staje się idealnym zakończeniem. Muzyka przejawiająca się w trakcie realizacji jest miłym tłem, które w pozytywny sposób wpływa na całościowy odbiór materiału.

Simple frame – dlaczego warto nam zaufać?

Potrzeby naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Przy każdym projekcie na bieżąco konsultujemy wszystkie etapy produkcji materiału, po to, by stworzyć prezentację w stu procentach odpowiadającą oczekiwaniom Klientów. Zawsze staramy się proponować kreatywne rozwiązania, by w jak najlepszy sposób zaprezentować firmę.

Dodatkową realizacją była postprodukcja filmu wizerunkowego prezentującego firmę Niwa, zapraszamy na emisję !