Orange FunBox

Orange to międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych. Działająca w Polsce od 2005 roku, obecnie jest liderem na rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Celem firmy jest zapewnienie najwyższej satysfakcji Klientom, dostarczając swoje telekomunikacyjne, multimedialne i rozrywkowe usługi, korzystając z nowoczesnych technologii.

Mój FunBox – moja internetowa przestrzeń
Warto zadać sobie pytanie jakie elementy odgrywają dziś kluczową rolę jeśli chodzi o nowoczesne technologie? Powiedzieć sobie komputer – to zdecydowanie za mało. Dziś na rynku rządzi internet, multimedia, smartfony, tablety, aplikacje. My powiemy nieco więcej na temat jednej z aplikacji, a dokładniej – poświęcimy uwagę temu jak zgrabnie została ona przedstawiona przez dobrze przygotowaną prezentacje multimedialną.

O kim mowa?
Mowa o jednej z czołowych marek w zakresie telefonów komórkowych – marce Orange oraz jej aplikacji FunBox, która zainstalowana na smartfon pozwala na pełną kontrolę Twojej sieci domowej. W ciągu niecałej minuty prezentacja w wizualno – informacyjny sposób oprowadza nas po jakże prostej instalacji aplikacji oraz jej praktycznym zastosowaniu i szeregu jej możliwości kontroli stałego łącza internetowego w Twoim domu.

W prezentacji nie brakuje oczywiście informacji na temat korzyści zainstalowania aplikacji. Sama prezentacja zrealizowana jest w sposób niezwykle prosty, przejrzysty. Dzięki tak przygotowanej prezentacji każdy użytkownik (mniej lub bardziej zaawansowany technologicznie) będzie mógł bez problemu korzystać z aplikacji.

Przykładem efektywnego materiału promocyjnego jest prezentacja instruktażowa aplikacji FunBox, wykonana przez nasz zespół projektowy Simple Frame. Jesteśmy otwarci na najbardziej indywidualne pomysły. Nasz założony cel to efektywność, przekładająca się na dopracowane projekty. A skoro o efektywności mowa to tej można być pewnym, bowiem każdy etap produkcji bezpośrednio konsultowany jest z klientem.