Film produktowy

Film produktowy – wyróżnić się z tłumu podobnych produktów

Oprócz filmów reklamujących markę i zakres działalności firm, warto pokazać klientom jakie produkty lub usługi są w ofercie firmy i poświęcić chwilę na ich zaprezentowanie. Przedstawić zalety, pokazać działanie, skład, jak pozytywnie mogą oddziaływać w życiu klienta. Tak ukazany produkt na pewno znacznie zyska na popularności i klient zwróci na niego uwagę. Film produktowy to bardzo ważny element, jak nie decydujący, przy decyzji klienta. Rynek jest pełen podobnych produktów, uwagę trzeba zwrócić właśnie na swój.

Klienci chcą też wiedzieć na co się decydują. Czego mogą się spodziewać po produkcie, co dzięki niemu zyskają, dlaczego jest lepszy niż inne. Film produktowy wszystko to ciekawie obrazuje i stanowi reklamę zarówno dla tego produktu, jak również przy okazji dla samej marki. Ważne jednak, żeby treści przekazane w filmie były przemyślane, nieprzypadkowe i dopracowane do ostatniej sekundy. Atrakcyjny obraz i dźwięk odgrywają tu kluczową rolę. Film musi być przyjemny, pozytywny i interesujący- w końcu ma decydować o powodzeniu produktu.

film produktowy

Z kim wyprodukować film produktowy?


W studio Simple Frame mamy najlepszej jakości sprzęt i kreatywny zespół, który wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jednocześnie bacznie obserwując rynek i obowiązujące trendy.
https://vimeo.com/483102359