Animacja 3d ZPUE

Przedsiębiorstwo założone w roku 1988, specjalizujące się w produkcji rozdzielnic średniego napięcia, niskiego napięcia oraz kontenerowych i słupowych stacji transformatorowych.

Firma zajmuję się także handlem urządzeniami i materiałami do budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych (transformatory oraz aparatura elektryczna). Dodatkowo, w Gliwicach odbywa się produkcja takich produktów jak: obudowy termoutwardzalne, złącza kablowe, złącza pomiarowe, szafy oświetlenia ulicznego, rozdzielnice elektryczne, złącza kablowe i oświetleniowe terenu.

Moc informacji wizualnej

Nasza realizacja dla firmy ZPUE skupia się na prezentacji produktów w ciekawy, multimedialny sposób. Lektora zastąpiono tekstem pisanym na slajdach, które informują o specyfikacjach maszyn, a wszystko podkreśla rytmiczny podkład muzyczny, nadający tempa prezentacji. Całość jest przyjemna w odbiorze i łatwa do zapamiętania. Jeszcze lepsze wyniki sprzedaży swoich produktów, ZPUE osiągnie rozszerzając prezentację o film sprzedażowy. 

W Simple Frame od lat tworzymy wysokiej jakości materiały wideo, które ułatwiają naszym Klientom dalsze działania promocyjno-marketingowe.