VML

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży logistyczno-spedycyjnej. Oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych i logistyczno-optymalizacyjnych, skierowanych dla dużych jak i małych firm produkcyjnych i handlowych.

W celu ulepszenia swoich działań, a w efekcie zadowolenia Klientów, firma łączy świat logistyki i informatyki.  Dzięki systemowi Genetix może w sposób klarowny i dokładny może opracować i zaplanować wszystkie kanały dystrybucji.

Marka VML stawia przede wszystkim na kompleksową obsługę logistyczną, gwarantującą terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Specjalizuje się także w organizacji przewozów drogowych cało-pojazdowych i drobnicowych na terenie Polski oraz Europy. W trosce o przewożony towar zostaje on objęty ubezpieczeniem OC przewoźnika.

W ramach działalności firma proponuje także usługi doradcze z zakresu optymalizacji wykorzystania floty pojazdów, doboru tras dla poszczególnych rodzajów samochodów, czasu pracy kierowców, kosztów transportu oraz czasu realizacji dostaw.