Prezentacja multimedialna – Vastint

Firma deweloperska działająca od 1992 roku, która zarządza własnym portfolio nieruchomości komercyjnych. Obejmuje ono biurowce, parki biznesowe i hotele. Wkrótce powiększy się także o projekty mieszkaniowe i obiekty wielofunkcyjne. Prezentacja multimedialna, którą dla niej zrobiliśmy świetnie obrazuje profil działania firmy i charakterystyczne cechy.

Wszystkie inwestycje świetnie współgrają z wizerunkiem nowoczesnych firm, jednocześnie zapewniając funkcjonalność i przyjazne środowisko rozwiązań. Firma Vastint jest aktywnie zaangażowana w tworzenie pozytywnych i długo-terminowych rozwiązań i projektów z uwzględnieniem aspektów społecznych, ekonomicznych oraz środowiskowych. Te właśnie innowacyjne cechy i rozwiązania od firmy zamieściliśmy w prezentacji.

Business Garden Warszawa | Vastint Polska

Prezentacja multimedialna może znaleźć wiele swoich zastosowań. W przypadku firmy Vastint została użyta jako oficjalna prezentacja parku biznesowego. Jednakże taki projekt multimedialny może śmiało stanowić promocję firmy na kanałach społecznościowych i stronie internetowej. Przede wszystkim może także stanowić element wizualny oferty biznesowej. Kontrahenci i partnerzy biznesowi na pewno docenią takie urozmaicenie. Dzięki takim projektom cała firma jawi się jako nowoczesna, innowacyjna i rozwojowa. Dlatego właśnie bardzo ważne żeby każdy materiał multimedialny naszej firmy i naszej oferty był najwyższej jakości!

Prezentację multimedialną może wzmocnić film wizerunkowy. 
W Simple Frame wiemy jak ważny dla firm jest wizerunek. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby prezentacje i filmy były najwyższej jakości, nowoczesne, a przy tym ciekawe i kreatywne. Dzięki temu, że studio istnieje bez przerwy od kilkudziesięciu lat mam ogromne doświadczenie i porównanie. Doskonale wiemy co było modne i działało kiedyś, a co stosować dzisiaj. Przede wszystkim znamy i liczymy się z wymaganiami współczesnego widza, które są coraz bardziej wygórowane.