Tłumaczenie filmów

Tłumaczenie filmów, czyli jak zwiększyć zasięgi

Internet jest największym narzędziem marketingowym, jakie mamy. Jest to niekończąca się armia ludzi, którzy szukają informacji i produktów do kupienia. Dzięki temu Internet jest stał się wielką szansą również dla firm. Zapewnia bogactwo nowych możliwości, od komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną ale przede wszystkim do rozwijania swojej marki lub biznesu. Marketing zmienił się tak bardzo w ciągu ostatniej dekady, odkąd media społecznościowe pojawiły się na internetowej scenie. Istnieje wiele sposobów na promocję firmy w sieci. Dzięki nim możesz dotrzeć do Klientów z całego świata. Jednak żeby zwrócić ich uwagę materiały multimedialne: filmy, animacje czy prezentacje, musza być w odpowiednim języku. i tu przychodzi z pomocą tłumaczenie filmów.

W zależności na jaki rynek chcesz wejść ze swoimi produktami i usługi, w takim języku powinny być wszystkie materiały. Możesz również postawić na uniwersalność i promować się w języku angielskim. Ważne żeby dotrzeć do największej liczby osób. W studiu Simple Frame montujemy napisy w każdym języku, do każdego projektu.

tłumaczenie filmów

-Filmy produktowe, promocyjne, reklamowe, instruktażowe
-Animacje 2D i 3D
-Szkolenia i wykłady
-Prezentacje

Do każdego materiału multimedialnego dodamy odpowiednie napisy. Co więcej, pracujemy na najlepszym sprzęcie i nowoczesnych programach. Dzięki temu nasze napisy są dodane w wysokiej estetyce, ciekawie i kreatywne. W zależności od charakteru i zastosowania materiału język napisów może być bardziej formalny lub potoczny. Dopasujemy je do Twojego filmu, animacji czy prezentacji.