Prezentacja biznesowa SPS Klima

Jeden z największych w Polsce dystrybutorów klimatyzacji z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. W ramach swojej działalności firma oferuje swoim Klientom szeroką gamę kompleksowych rozwiązań systemowych. Dysponuje urządzeniami typu: Split, MultiSplit, Systemy VRF, Gazowe Pompy Ciepła, Chillery, Klimakonwektory, Rooftopy oraz Systemy Klimatyzacji Precyzyjnej.

Prezentacja multimedialna

W miarę potrzeb, niektóre prezentacje wymagają nieco dłuższej formy. Może ona zamykać się w minutowym przedziale czasowym, ale w przypadku, gdy w jednym materiale firma pragnie przedstawić więcej informacji, może także trwać nawet 6 minut – tak jak w poniższej realizacji. Za pomocą rzetelnie przygotowanych slajdów z estetyczna szatą graficzną, ukazana została działalność SPS – Klima oraz szereg oferowanych produktów. Całość wzbogaca oprawa muzyczna, która nadaje dynamizm prezentacji i idealnie współgra ze zmieniającymi się slajdami.

Warto jednak tak obszerny materiał rozbić na krótsze, co pozwoli również na wykorzystanie materiałów wśród innych kanałów eksploatacji. Świetnym pomysłem jest prezentacja sprzedażowa, która przyda się w krótkich spotkaniach sprzedażowych oraz filmy wizerunkowe, dzięki którym przybliżymy historię firmy i najważniejsze informacje o niej na różnych eventach lub podczas spotkań biznesowych.