Scholler – postprodukcja filmu

Postprodukcja filmu, czyli co się dzieje po zdjęciach?

Dom produkcyjny, taki jak nasz, zajmuje się zazwyczaj kompleksową produkcją filmów lub jeśli jest taka potrzeba wybranym etapem produkcji. W Simple Frame mamy bardzo dobrze wyposażone studio montażu i postprodukcji. Dzięki temu wielu stałych ale i nowych klientów decyduje się na etap postprodukcji swojego materiału właśnie u nas. To dla nas ogromne wyróżnienie i zapalnik do pracy. Postprodukcja jest ostatnim i bardzo trudnym etapem powstawania filmu.

Przede wszystkim dlatego, że właśnie wtedy kształtuje się ostateczny charakter i styl filmu. Nadajemy tor każdej scenie, każdemu ujęciu. A dzięki muzyce, efektom, kolorom można nadać wiele różnych obliczy. Zaufanie i nasze doświadczenie przekonuje klientów do współpracy z nami. Oprócz tego systematycznie dbamy o rozwój naszej ekipy i całego studia. Nowoczesne programy, gadżety, wysokiej jakości sprzęt, którym dysponujemy zdecydowanie pomaga przy postprodukcji. Daje ogromne możliwości twórcom, a dzięki temu mogą pokazać swoja kreatywność i tworzyć wspaniałe projekty.

postprodukcja filmu

Scholler to kolejna marka, która podjęła z nami współpracę. Postprodukcja filmu wizerunkowo – produktowego odbyła się jak zawsze na najwyższym poziomie. Zgodnie z zamysłem Klienta, dodając nasze uwagi i profesjonalne oko powstał wysokiej jakości, ciekawy materiał. Bardzo zależało nam na dbałości o najmniejszy szczegół i wysokiej jakości obrazu. To w końcu przez pryzmat naszego materiału odbiorcy postrzegają firmę Scholler.