Satis – Animacja 2D

Animacja 2D – lekka forma reklamy

Od najmłodszych lat mamy do czynienia z animacją. Jest to pierwsza forma filmu, rozrywki multimedialnej jaką dostarcza się dziecku. Animacja 2D może być bardzo kolorowe, proste, przedstawiające fikcyjne lub prawdziwe postacie w sposób graficzny. Prezentacja biznesowa również wykorzystuje animację!

Pierwszy kontakt z filmikami animowanymi mamy już od wczesnego dzieciństwa. Jednak nie tylko w formie rozrywki, szczególnie dla dzieci, tworzy się fimiki animowane. Animacja 2D może pokazać dużo więcej niż ujęcia kamery. Dlatego właśnie powstaje wiele filmików animowanych przedstawiających usługi, procesy czy produkty trudne do przedstawienia tradycyjnym filmem. Filmik animowany może być wykonany w technice 2d lub 3d. Obie te formy są bardzo atrakcyjne i, dzięki podejściu i kreatywności grafików, mogą być ciekawe, zaskakujące, wywierające wrażenie oraz w przyjemny sposób przekazywać informacje.

W studio animacji Simple Frame produkujemy wiele filmików animowanych dla firm z różnych branż. Od animacji medycznych, poprzez budowlane, po najnowsze technologie. Dzięki bogatemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi stworzymy animację dla produktów i usług każdej branży. Prezentacja biznesowa również coraz częściej składa się właśnie z ciekawych animacji. Nasi graficy przed przystąpieniem do zrobienia filmiku animowanego dobrze zapoznają się z produktem, wymaganiami klienta i tworzą najlepszy możliwy scenariusz. Indywidualnie podchodzą do każdego projektu. Proponują styl, który najlepiej przedstawi ofertę.

animacja 2d

STATIS to nowoczesna aplikacja do zarządzania flotą samochodową. Animacja 2D który stworzyliśmy w bardzo jasny i przejrzysty sposób przedstawia działanie aplikacji, korzyści, zalety. Jasny przekaz, łatwy odbiór. Każdy nasz projekt jest zrobiony z wielką dbałością o szczegóły, staramy się wykorzystać każdą sekundę. Dzięki temu nasze prace są efektywne I wzbudzają zainteresowanie.