Rendering produktów

Rendering produktów jako alternatywa dla sesji foto

rendering produktów

Modelowanie, modyfikacje, ustawienie padania światła, a wreszcie wstępny rendering produktów. Tak właśnie dziś powstają wysokiej jakości obrazy i wizualizacje łudząco podobne do najlepszych fotografii. Zamiast wynajętego studia fotograficznego, w których powstawały zdjęcia do katalogów najnowszych ofert firm dziś wynajmuje się studia graficzne. To właśnie grafik zastępuje dziś cały zespół ludzi pracujących na planie zdjęciowym. Dzięki temu producenci i firmy mogą zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas i wysiłek.

Współczesny sprzęt, gadżety, nowe rozwiązania i technologie dają twórcom nieograniczone wręcz możliwości. To właśnie dzięki nim możemy proponować klientom nowe, lepsze i bardziej skuteczne rozwiązania. Wychodzić na przeciw ich rosnącym oczekiwaniom. Rendering produktów to innowacyjna alternatywa dla fotografii. Dzięki niemu możemy tworzyć nie tylko pojedyncze produkty ale całe aranżacje i wizualizacje pomieszczeń czy przestrzeni. Klient jeszcze przed zakupem produktu może przekonać się jak dana rzecz może prezentować się w konkretnym miejscu. To znacznie bardziej działa na wyobraźnię i decyzję niż widok samego produktu.

Simple Frame to studio, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Bazując na klasycznych rozwiązaniach rozwijamy swoje umiejętności. Potencjał renderingu jest ogromny. nadal jeszcze nie do końca odkryty. My już dziś proponujemy rozwiązania, które niedługo mogą być standardem. Nigdy nie zastąpi się pracy i kreatywnego myślenia człowieka. Można jednak skutecznie poprawić i usprawnić pracę ludzi. Tak jak robimy to my.