Reklama telewizyjna

Reklama telewizyjna – efektywny sposób dotarcia do klientów

Coraz więcej osób i coraz częściej ogląda telewizję. Nic dziwnego, że warto to wykorzystać jako środek przekazu reklamy swoich produktów czy usług. Każdą przerwę między filmami i przerwy w trakcie filmu wypełnia Reklama telewizyjna. Powstały nawet badania, które mają na celu zbadanie skuteczności reklamy w stosunku do kolejności, w której puszcza się ją w telewizji. I faktycznie, zostało potwierdzone, że nie tylko styl i jakość reklamy telewizyjnej przekłada się na jej efektywność ale nawet kolejność, w której jest emitowana.

Producenci więc walczą o to, żeby emitować ich reklamę telewizyjną w najbardziej strategicznym czasie. Dzięki temu więcej odbiorców ją zobaczy i zapamiętana. Co prawda czas trwania reklamy telewizyjnej jest z góry narzucony i uregulowany ograniczeniami ale przy dzisiejszej technologii nawet w krótkim czasie można stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Tu liczy się przede wszystkim pomysł i dobry scenariusz. Trzeba wykorzystać maksymalnie każdą sekundę. A w połączeniu z dobrym sprzętem, montażem i kreatywnym zespołem filmowców sukces jest gwarantowany.

Nasz zespół, Simple Frame, został doceniony już dawno. Tworzyliśmy filmy reklamowe dla największych producentów w Polsce z różnych branży. Za każdym razem reklamy odniosły sukces. Zawsze staramy się, żeby filmy, które tworzymy były niepowtarzalne i unikatowe. Reklama telewizyjna to nasz konik. Realizujemy zarówno koncepcje naszych klientów jak również sami tworzymy scenariusz we współpracy z klientem. Organizujemy kompleksowo całą produkcję i zajmujemy się postprodukcją.

reklama telewizyjna

Nasz zespół składa się z doświadczonych ludzi z branży filmowej z wyczuciem artystycznym i świetną organizacją pracy. Podążamy za trendami filmowymi. Wiemy jak zaskoczyć widza, zaciekawić treścią i techniką. Nasze projekty tworzymy z pasją, co przenosi się później na ekran.

reklama telewizyjna