Produkcja filmowa, czyli świat super wrażeń!

Produkcja filmowa, czyli fascynująca dziedzina sztuki

Produkcja filmowa fascynowała i fascynuje do dzisiaj. Już pierwsze formy filmu, bardzo podstawowe, czarno-białe, budziły zachwyt, zdumienie i ogromną ciekawość. Historia opowiedziana obrazem była czymś nowym, niegdyś nie do wyobrażenia. Z biegiem czasu jednak obecna wtedy forma filmu spowszedniała. Widz chciał czegoś nowego, czekał na kolejne zaskoczenia, a twórcy wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom i swoim ambicjom wciąż rozwijali się, dokładali kolejne elementy, doskonalili obraz, wymyślali coraz to nowsze techniki filmowania i montażu. Do dzisiaj to się nie zmieniło. Dzięki temu wciąż powstają nowe pomysły.

Film już nie tylko w kinie


Produkcja filmowa, film to już nie tylko rozrywka w kinie. Filmem możemy pokazać reklamę w telewizji. Coraz częściej formę filmu przybierają instrukcje obsługi czy wizytówki. Niegdyś nudne prezentacje biznesowe pełne wykresów i zestawień dzisiaj przedstawia się w zupełnie inny, multimedialny, ciekawy sposób.

Szerokie zastosowanie filmu


Nawet bardzo ciężkie do zobrazowania działanie maszyn czy elementów medycznych można pokazać filmem tradycyjnym lub animowanym. A coraz to lepszy sprzęt i nowe techniki filmowania oraz montażu dają niemal nieograniczone możliwości kreacji obrazu. Wynika to z ciągłej ewolucji technologii!
Jest jednak jeden element, który nie zmienił się na przestrzeni tych wszystkich lat i chyba nigdy nic do końca go nie zastąpi- ludzie. Mimo najdroższego sprzętu, bez profesjonalnych, kreatywnych ludzi z wyczuciem artystycznym żaden film nie odniesie sukcesu. Dzięki temu wiemy, że maszyny nigdy nie zastąpią kreatywności ludzkiego umysłu.

produkcja filmowa


W Simple Frame filmem z ogromnym powodzeniem zajmujemy się od ponad 15 lat. Widzimy jak bardzo posunęła się technika filmowania i montażu na przestrzeni tego czasu. Wiemy czego oczekują widzowie i, mimo że twórców jest wielu i mogłoby się wydawać, że wszystko już było, umiemy zaskoczyć i zaciekawić odbiorców naszych filmów. Kompleksowo zajmujemy się produkcją szeroko pojętych filmów.

Simple Frame – studio z pasją


Od pomysłu na scenariusz do postprodukcji obrazu i dźwięku. W porozumieniu z klientem realizujemy również gotowe scenariusze i pomysły. Dzięki temu, że mamy najlepszy sprzęt nasze filmy mają najlepszą dostępną jakość. A w połączeniu z kreatywnym zespołem, z naszej montażowni wychodzą prawdziwe dzieła. Pokażemy Ci, że obrazem można opowiedzieć wszystko. I to w piękny, ciekawy sposób.