Produkcja filmów

Jest wiele różnych środków masowego przekazu, może być nim plakat, książka czy film. Każdy z nich jest formą sztuki, dziełem, więc potrzeba kreatywności oraz zmysłu artystycznego żeby go stworzyć. Simple Frame to zespół kilku osób, których pasją i wyrazem talentu jest film. Produkcja filmów to sposób na wyrażenie swoich wizji i ambicji. Produkcja filmów nie jest łatwym zajęciem.

Tak jak do wszystkich innych branży-potrzeba do tego zamiłowania i pasji. Te cechy muszą posiadać bezwzględnie wszyscy twórcy filmów, którzy z sukcesami chcą pracować w branży. Oprócz tego każdy powinien rozwijać w sobie dodatkowo ten element, w kierunku którego ma największe zamiłowanie. Jedni są świetnymi reżyserami, scenarzystami inni operatorami, montażystami, grafikami, jeszcze inni są świetnymi organizatorami i umieją spiąć i zmobilizować zespół do pracy i działania. Każda z tych osób jest bardzo ważna i dopiero działając razem, każdy w swoim zakresie, mogą stworzyć dobry film.

Tworząc zespół Simple Frame właśnie to było w zamyśle- zebrać ludzi z pasją, entuzjastów i profesjonalistów w tym co robią. Kiedy dodajemy do tego najlepszej jakości sprzęt, który wykorzystujemy do każdej z naszych produkcji, powstają świetne, zachwycające projekty. Najlepsza jakość i pasja, z jaka wykonujemy każdy projekt widać nie tylko po skończonej pracy ale również w trakcie pracy. Dlatego właśnie Simple Frame jest na rynku nieustannie od kilkudziesięciu lat. Produkcja filmów to nasza ogromna pasja. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, nowe techniki. Swoimi pracami za każdym razem staramy się udowodnić, że kochamy to robić i jesteśmy wiodącą firmą w produkcji filmów na rynku. Wciąż podnosimy sobie poprzeczkę i czekamy na kolejne wyzwania filmowe.