Prezentacja – Sciton

Prezentacja – sposób na komunikację z klientem

Jak w prosty i czytelny sposób pokazać działanie i budowę produktu, który oferuje Twoja firma? Nie wszystko można jasno przekazać słowami.

prezentacja


Prezentacja multimedialna jest najlepszym i najciekawszym sposobem na komunikację z klientem. Dodatkowo pól jej eksploatacji jest wiele. Dzięki temu może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców- kanały społecznościowe, spotkania biznesowe, szkolenia, oferty multimedialne.

Prezentacja multimedialna ma ogrom zastosowań.

Trzeba jednak pamiętać o jakości prezentacji. To w końcu przez jej pryzmat odbierzemy produkt czy usługę i będzie rzutować na jej jakość. Podczas produkcji prezentacji trzeba pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach. My, jako doświadczeni profesjonaliści, wiemy co się sprawdza w takich projektach, a co nie. Jakie techniki zastosować, na co zwrócić uwagę. Wykonaliśmy wiele prezentacji multimedialnych produktowych. Do każdej trzeba podejść bardzo indywidualnie. Poznać produkt lub usługę. Wybrać najlepszą technikę i pomysł. Użyć odpowiednich efektów.

W prezentacji multimedialnej dla Sciton postawiliśmy na przejrzyste, proste przekazanie najważniejszych informacji o produkcie. Dzięki umiarkowanej ścieżce dźwiękowej odbiorca może skupić się na przedstawianych treściach, muzyka ich nie przekrzykuje. Nowoczesne przejścia i wykorzystanie animacji 3D dodają atrakcyjności i innowacyjności. Mimo, że każdy projekt jest zupełnie inny, każdy jest równie efektowny, czego przykładem jest ta właśnie prezentacja.

W studio Simple Frame tworzymy nie tylko prezentacje. Oprócz nich zajmuje się również produkcją filmów i animacji. Najlepszy sprzęt i kreatywny zespół pozwala na tworzenie ciekawych i kreatywnych projektów. Lubimy łączyć, mieszać style. Dzięki temu powstają innowacyjne i nowatorskie materiały, które zrzeszają sobie sympatyków. W związku z tym, że mamy ogromne doświadczenie w branży wiemy jak trafić do klienta i czego oczekuje. Zawsze trafiamy w punkt, a nasze prace są skuteczne i efektowne.