Carlo Rossi – prezentacja FMCG

Prezentacja FMCG dla producenta win

Nie bez powodu marka Carlo Rossi zdobyła wiele prestiżowych nagród. W końcu cechują ją nie tylko najwyższej jakości produkty ale również wyjątkowe podejście do klientów. Carlo Rossi daje poczucie prestiżu i bycia wyjątkowym każdemu klientowi. W związku z tym, kiedy tworzyliśmy dla nich prezentację wiedzieliśmy, że również musi być na najwyższym poziomie. Nowoczesna, przyjemna w odbiorze, ciekawa i atrakcyjna prezentacja biznesowa.

O czym jest prezentacja FMCG

Prezentacja biznesowa opowiada o marce, dostępnych produktach i ciekawostkach związanych z winami Carlo Rossi. Jednym z kluczowych elementów tego projektu był lektor, który przez czas trwania prezentacji opowiada o marce. Przy wyborze kierowaliśmy się ciepłą, ciekawą barwą. Natomiast dynamiczne przejścia i autentyczne ujęcia dodają urozmaicenia i nowoczesności. Przede wszystkim jednak zależało nam na najwyższej jakości.

W studio Simple Frame skupiamy się zawsze na pokazaniu konkretnej oferty maksymalnie potęgując jej zalety w atrakcyjny, niekonwencjonalny sposób. Stawiamy na świeżość i nieszablonowe pomysły. Dzięki temu każdy z naszych projektów jest inny ale skuteczny i ciekawy.

prezentacja fmcg


Prezentacjami zajmują się kreatywni ludzie, dla których każdy projekt jest nową przygodą. Prezentacja multimedialna nadal kryje ogromny potencjał, możliwości rozwoju i tworzenia. Staramy się za każdym razem odkrywać ją na nowo. Dlatego właśnie lubimy łączyć style, mieszać, tworzyć coś nowego. Dzięki temu nasze prace nigdy nie nudzą, ciekawią i fascynują. Są również bardzo uniwersalne. Dobrą prezentację można śmiało użyć jako oferta biznesowa, film korporacyjny czy promocja produktów i usług. Świetnie nada się także na stronę internetową czy media społecznościowe.