PAIH

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wspomaga inwestorów w wejściu na polski rynek handlu oraz wskazuje, jak w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. PAIH przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu. Wsparcie otrzymują także firmy, które już tutaj działają.

Zapewniony zostaje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji.

Szkolenie w formie prezentacji
Szkolenia mogą dotyczyć wielu branż i dziedzin, między innymi ze zdrowego stylu życia, nowych technologii, makijażu, obsługi maszyn itd. Ale czy nie warto jest pochylić się nad szkoleniami z zakresu samej prezentacji? Niektórzy pomysłodawcy różnego typu szkoleń nie wyobrażają sobie wystąpienia bez pomocy prezentacji multimedialnej. Warto zatem zastanowić się, co taka prezentacja powinna zawierać, by skutecznie dotrzeć do odbiorcy i zachęcić go do podejmowanych działań?

Przykład prezentacji szkoleniowej
Na początek warto podkreślić, że wspomniana przykładowa prezentacja ma dokładnie minutę. Skupmy się najpierw na wartości merytorycznej. Początkowe informacje opisują, charakteryzuj a i przedstawiają podstawowe dane. Przykładowo przygotowując prezentację o gminie będą to lokalizacja, powierzchnia, liczba ludności czy charakter przemysłowy. Każda firma przedstawiająca produkt powinna zawierać slajd, bądź wątek nawiązujący do danych kontaktowych z osobą odpowiedzialną za bezpośrednią komunikację z klientem. Często pojawiająca się lokalizacja w postaci uproszczonej mapy pozwoli łatwo odnaleźć konkretne miejsce. Następnie  „mini szkolenie” z zakresu poszczególnych zakładek dotyczących najistotniejszych informacji – od najważniejszych do mniej istotnych. Całość (jak to w dobrej prezentacji multimedialnej) to zgrabnie, prosto i czytelnie zmieniające się slajdy. Nasza firma realizowała już wiele projektów o różnej tematyce. Za każdym razem działamy kompleksowo, bowiem każdy krok realizacji szczegółowo omawiamy z klientem. Dzięki temu ten otrzymuje spersonalizowany pod siebie produkt, a jego firma startuje z gwarancją sukcesu.