Orange BTS – postprodukcja reklamy

Postprodukcja reklamy, czyli co się dzieje po zdjęciach?

Tworzenie filmów dzieli się na kilka etapów, z których każdy jest równie ważny i ma wpływ na inne. Dobra organizacja planu filmowego i wszystkich niezbędnych elementów. Następnie sprawna i terminowa praca na planie. Na końcu kompletna postprodukcja reklamy. Każdy z tych etapów ma wpływ na inne. Właśnie dlatego tak ważne jest żeby od początku prace były rzetelne, skrupulatne i na najwyższym poziomie. Wszystko to procentuje przy postprodukcji.

W studio Simple Frame powstaje bardzo dużo projektów. Dostajemy także materiały na postprodukcję. Cieszymy się, że inni twórcy darzą nas tak dużym zaufaniem i powierzają prace nad filmem na tym trudnym etapie. Niejednokrotnie podejmowaliśmy współprace dla firmy Orange, znaczącego i najpopularniejszego operatora linii komórkowej. Zaufanie w pracy dla takiego klienta to dla nas ogromne wyróżnienie i wyzwanie.

postprodukcja reklamy

Przede wszystkim liczy się jakość. W końcu przez pryzmat reklamy telewizyjnej czy innych materiałów marketingowych klienci patrzą na jakość usług. Każde działanie promocyjne składa się na ogólną ocenę i zadowolenie klientów. Postprodukcja reklamy w naszym studiu to przede wszystkim praca na najlepszym sprzęcie i programach. To znacznie usprawnia pracę montażystkom i innym zaangażowanym w ten etap. Nowoczesne programy, gadżety i kreatywne metody działania przekładają się na efekt końcowy. Korekcja kolorów, efekty specjalne, lektor czy dźwięk- wszystkie te elementy to praca podczas postprodukcji reklamy.