Prezentacja produktowa MPack

Prezentacja produktowa jako narzędzie wsparcia marki

Z dania na dzień świadomość ludzi o rosnących problemach z ekologią i środowiskiem zwiększa się. Codziennie toczy się walka ekologów o czystszą przyrodę, powietrze, wodę. Jednak problem jest już na tyle duży, że sami robimy co w naszej mocy żeby ratować ziemię. Pomagamy między innymi segregując odpowiednio śmieci. Poza tym, powstaje wiele firm, które wprowadzają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Szukają wciąż nowych pomysłów na zmniejszenie ilości wytwarzanych śmieci. MPack to jedna z firm, która świadczy innowacyjne usługi i podjęła walkę o środowisko. Prezentacja produktowa, która dla nich stworzyliśmy przedstawia wizerunek firmy i przybliża ich usługi.

To nowoczesna firma, która wdraża rozwiązania przyjazne dla środowiska. Jednym z największych ekologicznych problemów jest niebotyczna ilość plastiku, który produkujemy i wyrzucamy. Właśnie dlatego MPack stworzył nowoczesne rozwiązania, które w pewnym stopniu rozwiązuje problem plastiku. Pierwszym rozwiązaniem jest to, że skupują regranulat powstały z plastiku i na nowo tworzą z niego opakowania na zamówienie. Innym jest tworzenie opakowań z trzciny cukrowej. Kolejną metodą jest produkcja tub z polietylenu. Wszystkie trzy rozwiązania są przede wszystkim ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

W krótkiej prezentacji pokazaliśmy najważniejsze rzeczy, wytyczne i założenia firmy. Przedstawiliśmy tez produkty- tuby, które powstają na trzy eko-sposoby. Prezentacja produktowa, która powstała w naszym studiu Simple Frame jest krótka ale konkretna i zawiera najważniejsze informacje. Może być zarówno dodatkiem do innego materiału jak i samodzielnym materiałem promocyjnym czy informacyjnym.