Mieszko

Mieszko to polski producent wyrobów cukierniczych, w szczególności pralin czekoladowych. Marka wywodząca się z Raciborza, działa na rynku od 1993 roku. Kontynuuje liczącą ponad pół wieku tradycję cukiernictwa zakładów Ślązak i Raciborzanka. Marka z tak bogatą tradycją powinna chwalić się swoimi osiągnięciami. Prezentacja firmowa, którą stworzyliśmy dla Mieszko pokazuje krótko historię firmy i profil jej działalności.

Historia firmy zamknięta w prezentacji multimedialnej

Wystarczyła minuta, by w atrakcyjny wizualnie sposób przedstawić historię jednej z najbardziej znanych firm cukierniczych w Polsce. Zmiana logotypu to także ważny element, który można zaprezentować w prezentacji multimedialnej. Poza tym prezentację wykonaną na takim poziomie z powodzeniem można wykorzystać jako film reklamowylub może stanowić dopełnienie reklamy, która stała się najlepszym narzędziem marketingowym dzisiejszych czasów.

W Simple Frame jakość stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki temu każdy z projektów można wykorzystywać w różnych miejscach eksploatacji. Razem z jakością zawsze idzie u nas w parze kreacja. W końcu prezentacja firmowa musi nie tylko być profesjonalna i konkretna ale również ciekawa i wciągająca. Dopiero wtedy wzbudza zaufanie i sympatię widzów. Taka prezentacja może śmiało ubarwić event branżowy, targi czy konferencje. Wiemy, że przez jej pryzmat odbiorcy ocenią Twoją firmę dlatego zawsze przykładamy się do każdego projektu. Twój sukces jest również naszym osiągnięciem.

Zapraszamy do współpracy!