Billboard sponsorski – Krosno

Billboard sponsorski – krótka forma video

Krosno to polski, wiodący producent wyrobów szklanych. Firma swój sukces i rozwój opiera zarówno na najwyższej jakości wyrobów jak również na odpowiednich materiałach marketingowych i promocji. Billboard sponsorski to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do ogromnej liczby odbiorców oraz pokazania swoich produktów. Każdy film lub program rozrywkowy poprzedzony jest wskazaniem jego sponsorów. Trzeba dobrze wykorzystać te kilka sekund przed emisją.

W studiu SIMPLE FRAME wyprodukowaliśmy setki projektów filmowych i animowanych również wskazań sponsorskich. Za każdym razem to dla nas wielkie wyzwanie. Przede wszystkim dlatego, że billboard sponsorski ma sztywno określone zasady. Długość trwania, zwroty, których możemy używać, ujęcia, które można wykorzystać. Potrzeba dużej kreatywności i pomysłowości żeby stworzyć ciekawy billboard zachowując jednocześnie wszystkie te wytyczne.

Lata doświadczenia i pracy w branży nauczyły nas, że oko widza jest coraz bardziej czułe, dociekliwe i wymagające. Właśnie dlatego to jakość w naszych projektach jest zawsze na pierwszym miejscu. Jednak sama jakość nie wystarczy żeby zaciekawi i zainteresować produktem. Potrzeba jeszcze niebanalnej kreacji. Właśnie dlatego kierujemy się zasadą, że to dopiero jakość połączona z kreacją gwarantują skuteczność.

billboard sponsorski

W SIMPLE FRAME kompleksowo zajmujemy się każdym projektem. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta co sprawia, że zarówno film jak i animacje są zawsze dopasowane do potrzeb Klientów.