Prezentacja animowana – Zostań w domu

Nieprzewidziane sytuacje mogą przewrócić nasze codzienne życie do góry nogami. Dokładnie tak jak stało się to niedawno. Razem z MPWIK (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) chcieliśmy przypomnieć jak dbać o siebie, zdrowie swoje i innych w tym czasie. Jest wiele różnych sposobów na przekazywanie informacji. Jednak żeby film był ciekawy i miło się go oglądało postawiliśmy na animację. Animacja 2D lekko ale konkretnie obrazuje wskazówki MPWIK odnośnie mycia rąk.

Tak jak każdy nasz projekt również ten jest najwyższej jakości. Za każdym razem bardzo nam na tym zależy. Jakość jest zdecydowanie naszym priorytetem. To własnie przez pryzmat jakości materiału odbiorcy oceniają nas- twórców i firmę. Animacja 2D, którą stworzyliśmy dla MPWIK budzi zaufanie widzów. Przekazuje ważne informacje, szczególnie ważne dla sytuacji w której się znaleźliśmy i jest konkretna. Ciekawa kreacja, kolory i melodia wzbudza natomiast zainteresowanie i zachęca do oglądania zarówno dorosłych jak i najmłodszych. Zdecydowanie jest to animacja edukacyjna dla osób w każdym wieku. Zaciekawić jednym materiałem różne grupy wiekowe jest bardzo trudno, a na tym także bardzo nam zależało. Animacja musi być czytelna i zrozumiała dla wszystkich.

W Simple Frame tworzymy projekty o różnym przeznaczeniu. Przede wszystkim skupiamy się na chwytliwym scenariuszu, ten musiał być również uniwersalny. Technikę, której użyjemy do stworzenia filmu zawsze dostosowujemy do konkretnego odbiorcy. Łączymy nasze umiejętności graficzne z doświadczeniem z planów filmowych. Dzięki temu powstają innowacyjne i ciekawe projekty. Pracujemy na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie. Nasi graficy nie boją się wyzwań. Podejmujemy się różnych ciekawych projektów. Tym bardziej chętnie wspieramy inicjatywy edukacyjne.