Krosno – film sprzedażowy

Każda firma, każdy producent dąży do coraz lepszej i efektywnej sprzedaży swoich produktów i usług. Istnieje wiele sposobów żeby podnieść sprzedaż i wciąż powstają nowe. Tu nie można stać w miejscu lub ciągle powielać tych samych schematów. Film sprzedażowy jest współczesnym, bardzo skutecznym sposobem na sprzedaży. Przede wszystkim przekazuje informacje jednocześnie obrazem i dźwiękiem- film, animacja, efekty, lektor, napisy. Wszystkich tych elementów można użyć jednocześnie lub dowolnie łączyć. Zależy od pomysłu i scenariusza. A te zawsze dopasowujemy w zależności od zastosowania filmu, branży, produktu czy grupy docelowej.

Krosno to producent wysokiej jakości szkła. W naszym studiu Simple Frame stworzyliśmy dla nich film, który jest podstawą ich marketingu. Przede wszystkim można go użyć w wielu okolicznościach do wielu kanałów dystrybucji. Świetnie sprawdzi się zarówno z mediach społecznościowych i na stronie internetowej jak również na eventach i spotkaniach branżowych oraz strategicznych biznesowych.

Film sprzedażowy przedstawia profil działania firmy, dokładnie obrazuje czym się firma, jak wygląda proces produkcji szkła. My, jako użytkownicy widzimy szklane wyroby już w sklepie lub domach. Jednak przecież istnieje cały ręczny proces wyrobu szkła, który nie raz może zaskoczyć i zadziwić. Film pokazuje jak powstaje szkło zanim znajdzie się na naszych stołach. To ciekawe, pouczające ale również dzięki temu zdajemy sobie sprawę jak dokładną i wyczerpująca praca jest produkcja szklanki.

Pomysł i ciekawy scenariusz połączony z najwyższej jakości sprzętem i kreatywnym wykonaniem daje gwarancje zaufani i sympatii klientów.