Berling S.A. – filmy wizerunkowe

Berling S.A. to wiodąca na polskim rynku hurtownia chłodnicza, co więcej ma jedne z największych magazynów w Europie! Tak duża firma z tak dużymi osiągnięciami i prestiżem musi regularnie dbać o wizerunek i promocję swoich usług i produktów. Właśnie dlatego dla dobra budowania marki tak ważne są filmy wizerunkowe.

Przede wszystkim przekazują wiele treści i informacji zarówno poprzez obraz, dźwięk i efekty. Działanie na odbiorcę tyloma elementami sprawia, że film zyskuje na atrakcyjności, jest ciekawy i wciągający. To bardzo ważne bo wszystko co widzimy i słyszymy przekłada się na opinię o firmie. To właśnie przez pryzmat działań i narzędzi marketingowych wstawiamy ocenę produktom, usługom i całej marce.

Filmy wizerunkowe, które powstają w studiu Simple Frame są najwyższej jakości i ciekawej kreacji. Doświadczenie nam pokazało, że dopiero właśnie takie połączenie wzbudza zaufanie i sympatię widza. A to z kolei przekłada się bezpośrednio na opinię firmy i popularność oferty. Filmy powinny pokazywać profil firmy, pracę ludzi, cele, założenie, osiągnięcia- historia, ambicje i plany zawarte w jednym projekcie. Dzięki temu film wizerunkowy jest swojego rodzaju multimedialną wizytówką firmy, świetnym dodatkiem do ofert biznesowych czy materiał na spotkania i eventy branżowe.

W studiu Simple Frame stworzyliśmy setki filmów wizerunkowych. Tworzymy je zarówno kompleksowo, od zera po finalny film, jak również realizujemy gotowe pomysły. Zawsze doradzimy i podpowiemy. Stworzymy dla Ciebie ciekawy, nowoczesny i przede wszystkim bardzo skuteczny film wizerunkowy!