GOOD 4 YOU – filmy produktowe

Filmy produktowe – promocja nowych produktów

Filmy produktowe świetnie sprawdzają się kiedy marka wprowadza do oferty nowe usługi lub produkty. Dzięki temu klienci zapoznają się z nowościami, poznają ich funkcje, sposób działania, zalety i korzyści dla siebie. To idealne dopełnienie całych kampanii reklamowych lub materiał na samodzielne akcje promocyjne, szczególnie w sprzyjających sprzedaży okolicznościach.

Film produktowy, w zależności od zastosowania, często ma bardzo podobną formę do tradycyjnego filmu reklamowego. Przede wszystkim w ciekawy, pomysłowy sposób musi pokazać produkt. Właśnie dlatego scenariusz odgrywa bardzo ważną rolę w całym procesie produkcji filmu. To właśnie na nim opiera się każdy kolejny etap pracy nad filmem.

Już sam pomysł niekiedy waży na powodzeniu całego filmu. Internet, telewizja, inne kanały multimedialne zalewane są codziennie ogromna ilością nowych filmów. Są one coraz lepsze techniczne, każdy szczegół, detal, kolor, dźwięk są na najwyższym poziomie. Jednak giną wśród innych filmów. Dzisiaj kluczem do sukcesu jest właśnie pomysł, kreacja, wzbudzenie ciekawości. To bardzo trudne ale obecnie niezwykle skuteczne.

filmy produktowe

Filmy produktowe, które powstają w naszym studiu Simple Frame są niepodważalnie najwyższej jakości. Jakość zawsze była naszym priorytetem. Jednak rynek i wymagania widzów bardzo dynamicznie się zmieniają, trzeba za nimi podążać i wychodzić naprzeciw. Dopiero jakość w parze z ciekawa kreacją są gwarantem sukcesu i wypłynięcia na powierzchnię morza filmów reklamowych i promocyjnych, które nas dzisiaj zalewa.