GBPBP – prezentacja na konferencje

Targi są obecnie najlepszą okazją na pokazanie siebie w konkretnym środowisku branżowym zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Przyjrzeniu się konkurencji na rynku ale przede wszystkim podtrzymaniu relacji z dotychczasowymi klientami i na budowanie relacji z przyszłymi potencjalnymi kontrahentami.

Biorąc jednak pod uwagę rozmach i ogromną popularność targów nie wystarczy tam po prostu być. Trzeba zwrócić uwagę potencjalnych klientów właśnie na siebie! Sprowokować mijających Twoje stanowisko ludzi do zatrzymania się właśnie przy nim. A przy takiej konkurencji i tak dynamicznej rotacji ludzi oglądających nie ma czasu na bierne czekanie i na tradycyjne, suche opowieści o tym czym zajmuje się firma. Wrażenie trzeba zrobić od razu, drugiej szansy nie będzie. I zrobić je dokładnie tak jak Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A!

Biuro ma za sobą ogromne doświadczenie w tym co robi, wiele osiągnięć i wspaniałą 70-letnią tradycję. Zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, zarządzaniem, konsultingiem. Jest się czym chwalić, są najlepszą taką grupą w Polsce.Otrzymali wiele prestiżowych nagród, min. nagrodę Diament magazynu Forbes. Jednak na targach trzeba jeszcze te wszystkie imponujące informacje przekazać klientowi w nowoczesny, atrakcyjny i ciekawy sposób. Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM w wybrało doskonałe, efektywne rozwiązanie na dotarcie do nowych kontrahentów, przedstawienie firmy i wzbudzenie ciekawości i zaufania- film na targi czyli multimedialna wizytówka firmy. Profesjonalnie zrobiony do tego nowocześnie i przejrzyście zmontowany nie tylko ciekawi i cieszy oko ale przede wszystkim w niebanalny , atrakcyjny sposób przekazuje najważniejsze informacje. Bardziej rozbudowaną forma wizytówki multimedialnej jest film promocyjny – zawiera więcej szczegółów i informacji, świetny do wypromowania firmy, swoich usług i produktów.

W Simple Frame mamy ogromne doświadczenie w tego typu produkcjach. Lubimy nieszablonowe rozwiązania i wychodzenie poza ramy schematu dlatego wszystkie nasze prace spełniają swoje role i nigdy nie zawodzą klientów, którzy nam zaufali.

W pracy myślimy podobnie jak nasz ostatni klient GBPBP Projprzem SA- żeby odnieść sukces trzeba połączyć doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami. Ta dewiza z ogromnym powodzeniem przekłada się na osiągnięcia Biura Projprzem SA.
Może również na Twoje!