Film szkoleniowy

Firmy, szczególnie te większe, szybko się rozwijają, doskonalą swoje produkty ale przede wszystkim stawiają na rozwój pracowników, zarówno obecnych jak tych nowych, którzy dopiero się wdrażają. W końcu za dobrym produktem i dobrą jakością zawsze stoi człowiek. Idąc z duchem czasu zmieniła się również forma szkolenia pracowników.

Firmy chcą być coraz bardziej nowoczesne i taki właśnie rozwiązania wdrażają w swoich firmach. Tradycyjne szkolenia pracowników urozmaica lub całkowicie zastępuje film szkoleniowy. Chodzi tu nie tylko o wcześniej wspomniane unowocześnianie firm ale również o to, że treści przekazywane ciekawą formą multimedialną łatwiej zapamiętujemy niż te w formie suchego wykładu. Film szkoleniowy możemy zaprezentować jednocześnie wielu pracownikom lub przekazać każdemu indywidualnie, żeby zapoznał się z treścią filmu w tempie jakie najbardziej mu odpowiada. W każdej chwili można wrócić do poprzedniej treści, zatrzymać film jeśli jest taka potrzeba, przyjrzeć się dokładnie prezentowanym obrazom. Film, w zależności od rodzaju szkolenia i branży, może zawierać napisy w jednym lub wielu językach albo treści mogą być przekazywane przez lektora. Obraz powinien być przejrzysty i klarowny ale zarazem ciekawy i łatwo przyswajalny. Dodatkowe efekty powinny być pominięte na rzecz jasnego przekazu i klarowności filmu.

W Simple Frame zrobiliśmy wiele filmów szkoleniowych dla firm z wielu branży. proste, bardziej zaawansowane, interaktywne, w różnych językach.. W zależności od potrzeb możemy stworzyć wszystko i na każdy temat. Zawsze staramy się żeby film szkoleniowy był przede wszystkim praktyczny, czytelny i miły w odbiorze. Takie sposoby przekazywania wiedzy przynoszą znacznie lepsze efekty niż tradycyjna forma szkolenia pracowników.