AB Port

Prezentacja biznesowa jest najważniejszym elementem udanej sprzedaży. To kluczowe, wszechstronne narzędzie do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy. Panuje jednak przekonanie, że prezentacje biznesowe są najnudniejszym punktem spotkań biznesowych i służą co najwyżej temu żeby uciąć sobie drzemkę opierając głowę na ramieniu jak nikt nie widzi…

Faktycznie, nikt chyba nie lubi służbowych, oficjalnych rozmów, z których finalnie zapamiętujemy małą garstkę informacji. Profesjonalna, ale zarazem niekonwencjonalna prezentacja biznesowa jest alternatywą dla suchych faktów. Jednak stworzenie dobrej prezentacji biznesowej jest bardzo trudne. Prezentacja to kilka minut na multimedialne przedstawienie siebie, swoich usług i produktów potencjalnym kontrahentom, w ciągu których musisz zaangażować oraz wzbudzić ich zainteresowanie.

Trzeba w bardzo ciekawy i atrakcyjny ale zarazem zrozumiały sposób przedstawić najistotniejsze informacje. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym i atrakcyjnemu przedstawieniu zalet produktu zapadną one w pamięć odbiorcy- a o to właśnie chodzi!

W Simple Frame doskonale wiemy jak dużo zależy od prezentacji biznesowej oraz jak stworzyć skuteczną prezentację. Wiemy co nudzi, co budzi ciekawość, jakich elementów zmontować więcej, jakich mniej. Co zrobić żeby efekty, które mają pomagać, nie przytłoczyły klarowności przekazywanych informacji. Lata doświadczenia i niebanalne podejście do pracy nauczyło nas jak łączyć profesjonalizm z pomysłowością i pionierskimi rozwiązaniami. Nawet pozornie nudne wykresy czy statystyki pokazujemy w atrakcyjny sposób, na co pozwala nowoczesna animacja biznesowa.

Łamiemy nudne schematy co zaskakuje kontrahentów i jednocześnie jest bardzo skuteczne w prowadzeniu sprzedażowych spotkań biznesowych.
Po wielu standardowych, powielanych w kółko schematów prezentacji biznesowych, nasza na pewno zrobi wrażenie i zaskoczy odbiorców. W końcu to przez pryzmat prezentacji słuchacze będa odbierać Twoja markę.