Produkcja filmów reklamowych

Produkcja reklam i filmów za każdym razem jest bardzo ryzykowanym przedsięwzięciem, chyba że jest się dobrze przygotowanym i ma się wokół siebie porządną ekipę, która sprosta każdemu zadaniu. Tak jest z Domem Produkcyjnym Simple Frame.

Produkcja reklam zrodziła się u nas z ogromnej pasji do tworzenia i miłości do filmu, kina. Magia produkcji leży w tworzeniu od zera wytworów ludzkiej wyobraźni. To co mamy w głowie możemy przenieść na ekran. Możemy zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy niż widzą nasze oczy. Przy dzisiejszej technologii, sposobach filmowania i montowania możemy stworzyć niesamowite obrazy, ciekawe, fascynując. Możemy zabrać widza w niezwykłą podróż, zwrócić jego uwagę w zwykłych, codziennych obrazach na rzeczy, których sam by nie dostrzegł. Zaangażować zmysły i wzbudzić emocje. To trudna sztuka. Wymaga ogromnej kreatywności, otwartości na nowe rzeczy, wyczucia artystycznego, pasji i oczywiście umiejętności. Zespół Simple Frame tworzą właśnie tacy ludzie. W każdym naszym projekcie, w każdej reklamie spełniamy nasze pasje, realizujemy wizje i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Ponad 20 lat doświadczenia nauczyło nas pracy w branży, wsłuchiwania się w oczekiwania ludzi, wykorzystania panujących trendów. Dzięki bacznej obserwacji ciągle zmieniającego się rynku i konkurencji wiemy jak poprzez film reklamowy i użycie odpowiednich technik i efektów wyróżnić się na tle innych. W naszych projektach sztuką i kreatywnością osiągamy cele, założenia i docieramy do klientów.

Działamy kompleksowo. Zaczynamy od bardzo ważnego etapu powstawania reklamy- pomysłu i scenariusza. Dokładnie analizujemy i wykorzystujemy każdą sekundę reklamy. Nie ma miejsca na przypadki. Organizujemy plan reklamy: lokalizację, aktorów, scenografię. Wszystkie niezbędne elementy. Jednocześnie, nauczeni doświadczeniem, jesteśmy przygotowani na stawienie czoła wszelkim przeciwnościom i nieplanowanym wydarzeniom. Reagujemy od razu, na bieżąco. Czasem takie „przygody” okazują się świetnymi pomysłami i przekuwamy je w ciekawe ujęcia, sytuacje. Po zakończonym planie zdjęciowym cały materiał montujemy w naszym studio montażowym. Podkładamy dźwięk, efekty, kolor. Powstaje reklama, którą można eksploatować w telewizji czy Internecie. Każdy nasz projekt wyróżnia się spośród innych na rynku. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się każdego, nawet pozornie trudnego dla innych projektu. Udowodnimy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Producja filmowa