Klinika Dentist

Ludzie coraz bardziej dbają o wygląd. Szczególnie w dużych miastach i szczególnie tacy, dla których zdrowy, ładny wygląd to narzędzie pracy. Podstawą wyglądu jest ładny, zdrowy uśmiech. Otwiera się więc wiele miejsc, kameralnych gabinetów czy większych klinik, w których poprawisz swój uśmiech. Jednak jak wśród tych wszystkich miejsc znaleźć odpowiednie dla siebie? W natłoku informacji, ogłoszeń i reklam ciężko wybić się nowej klinice. Trzeba więc znaleźć sposób, żeby wyróżnić się spośród tłumu, krótko i zwięźle przedstawić się klientom i przede wszystkim zaciekawić sobą.
Świetnym sposobem ta takie działania jest prezentacja firmowa. Projekt multimedialny, który przedstawi klientom firmę, opowie o jej zaletach, przedstawi ofertę. Stworzony w odpowiedni sposób przede wszystkim zaskoczy i zaciekawi już samą formą i nowoczesnym obrazem.
Taka prezentacja firmowa powstała w naszym studiu Simple Frame dla kliniki ortodontycznej Proste Zęby.

Dzięki niej w niecałe 2 minuty dowiadujemy się czym zajmuje się klinika. Autentyczne ujęcia wnętrz pozwalają żebyśmy zobaczyli jak wygląda w środku. Urywki przeprowadzanego badania pokazują jak wygląda wizyta. Wszystko to obrazuje nam czego możemy się spodziewać i zachęca do wizyty w klinice. Nowoczesny montaż, muzyka, efekty umilają oglądanie. Wszystko ze sobą współgra i daje świetny efekt.