Tago

Stworzenie dobrej prezentacji multimedialnej to prawdziwa sztuka. Często twórcy zapominają o najważniejszej funkcji prezentacji- ma wspierać reklamę, opowieść czy rekomendację, a nie przytłaczać nadmiarem treści. Kreatywna, ciekawa, efektowna prezentacja multimedialna może stać się sprzymierzeńcem Twoim i Twoich produktów ale źle zrobiona równie dobrze zniechęcić i odstraszyć.

Dobra prezentacja wizualizuje znaczną, jak nie całą, część tekstu. Poprzez ciekawą szatę graficzną i dynamiczne, nowoczesne przejścia między slajdami ma przyciągnąć uwagę odbiorcy. Ścieżka dźwiękowa, która nie zagłuszy odbioru prezentacji i podbije pozytywny odbiór.
Wszystko to sprawdziło się w prezentacji, którą stworzyliśmy w naszym studio dla TAGO.

TAGO to olbrzymi zakład produkcji cukierniczej z tradycją rodzinną. 50 lat historii, dostawy wyrobów cukierniczych do 60 krajów, nowe technologie, najwyższa jakość i cała paleta pysznych słodkości.

Prezentacja multimedialna dla tego klienta była dla nas prawdziwym wyzwaniem ,a zarazem przyjemnością. W kilku minutowej prezentacji musieliśmy ująć lata tradycji, pracy, osiągnięć. Przedstawić w niebanalny i atrakcyjny sposób ofertę TAGO. Postawiliśmy na całkowitą wizualizację szerokiej gamy produktów, dzięki czemu zostanie lepiej zapamiętana niż gdyby dominował tekst. Pozytywny odbiór zapewniają też przejścia i efekty, których użyliśmy.

Wszystkie te elementy są bardzo ważne i żaden z nich nie może zostać zbagatelizowany. Świadczą nie tylko o prezentowanej treści ale przez pryzmat prezentacji produktów bądź nawet części oferty oceniamy całą markę.

Prawidłowo zrobiona prezentacja może być świetnym materiałem na spotkaniach biznesowych, jako reklama lub jako element podsumowania działalności firmy.

W studio SimpeFrame stworzyliśmy setki takich prezentacji. Widzimy jak zmienia się rynek, oczekiwania klientów, sposoby tworzenia prezentacji. Zawsze jesteśmy na bieżąco i proponujemy naszym klientom rozwiązania na miarę czasów. Staramy się zawsze wpleść choć jeden autorski pomysł, który będzie unikatowy i na pewno zaskoczy widza.