Prezentacja – Ingos

Liczby, wykresy i statystyki są bardzo ważne w niektórych branżach i wiele od nich zależy. Nie znaczy to jednak, że muszą być przedstawione w przeciętny, zwyczajny, nieciekawy sposób do którego przywykliśmy i z którym się kojarzą. Przykładem może być prezentacja multimedialna dla Ingos, czyli Instytut Innowacyjnej Gospodarki. Tak jak oni, prezentacja dla nich również musi być innowacyjna.

Bez względu na branżę i rodzaj projektu, wszędzie przemycamy nowoczesność i ciekawy sznyt. Kolory i efekty użyte w prezentacji przyciągają uwagę widza, wprowadzają nowoczesność i świeżość. Każdy slajd utrzymany jest w takiej samej kolorystyce przez cały czas trwania prezentacji, co daje jej spójność i jednolitość. Prezentację, specjalnie dla komfortu odbiorcy, podbiliśmy ścieżką dźwiękową o umiarkowanym tempie co nie rozprasza od przedstawianej treści, a jedynie umila oglądania.

W naszym studio Simple Frame kompleksowo zajmujemy się tworzeniem prezentacji. Nawet jeśli nie masz pomysłu i koncepcji, pomożemy i podsuniemy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Wspólnie wybierzemy jedno i zaczniemy działać!