Prezentacja – Carlo Rossi

Nie bez powodu marka Carlo Rossi zdobyła wiele prestiżowych nagród. Cechują ją nie tylko najwyższej jakości produkty ale również wyjątkowe podejście do klientów. Carlo Rossi daje poczucie prestiżu i bycia wyjątkowym każdemu klientowi. Kiedy tworzyliśmy dla nich prezentację multimedialną wiedzieliśmy, że również musi być na najwyższym poziomie. Nowoczesna, przyjemna w odbiorze, ciekawa, atrakcyjna. Prezentacja multimedialna opowiada o marce, dostępnych produktach i ciekawostkach związanych z winami Carlo Rossi. Jednym z kluczowych elementów tego projektu był lektor, który przez czas trwania prezentacji opowiada o marce. Przy wyborze kierowaliśmy się ciepłą, ciekawą barwą. Dynamiczne przejścia i autentyczne ujęcia dodają urozmaicenia i nowoczesności.

W studio Simple Frame skupiamy się zawsze na pokazaniu konkretnej oferty maksymalnie potęgując jej zalety w atrakcyjny, niekonwencjonalny sposób. Stawiamy na świeżość i nieszablonowe pomysły.
Prezentacjami zajmują się kreatywni ludzie, dla których każdy projekt jest nową przygodą. Prezentacja multimedialna nadal kryje ogromny potencjał, możliwości rozwoju i tworzenia. Staramy się za każdym razem odkrywać ją na nowo.