Dafi

Polska marka, wytwarzająca filtry do wody i pojemniki próżniowe. Wyjątkowość firmy polega tym, że całość produkcji odbywa się na terenie Polski już 30 lat. Wszystko zlokalizowane jest w jednym miejscu. Zapewnia to najlepszą kontrolę jakości, bliski kontakt z klientem oraz szybki serwis gwarancyjny. W okresie funkcjonowania firmy,  specjaliści opracowali szereg autorskich i opatentowanych rozwiązań produkcyjnych.

Prawidłowa prezentacja

Duża ilość przekazów reklamowych o różnej tematyce i zmiennej formie może przytłoczyć odbiór i percepcję Dlatego tym trudniej jest zaciekawić odbiorcę, sprawić, by chciał nie tylko przyjąć nasz komunikat, ale i zmienić swoje działanie pod jego wpływem. W kontekście prezentacji produktu warto powiedzieć sobie nieco więcej na temat wideo – prezentacji. Bardzo ważne jest, aby została przygotowana w taki sposób, by czytelnie i zrozumiale dotrzeć do odbiorcy. A jak powinna wyglądać prawidłowa prezentacja produktu i gdzie najlepiej się udać po pomoc w produkcji tej najlepszej?

W Simple Frame kompleksowo zajmujemy się produkcją wideo – prezentacji, których głównym celem jest skuteczne wypromowanie marki swojego Klienta. Krok po kroku omawiamy każdą realizację z Klientem, przez co, jest ona w pełni dostosowana jest do oczekiwań. Przy produkcji korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi. Cenimy sobie kreatywność, połączaną z  prostotą i nowoczesnością. Nasze realizacje doskonale sprawdzają się przy prezentacji produktu.

Prezentacja produktu – najważniejsze elementy
Dobra prezentacja produktu tak naprawdę jest połączeniem dwóch elementów – narracji, która w czytelnym komunikacie przekazuje najistotniejsze informacje, które zainteresują odbiorcę oraz obraz, który na przykład poprzez chwytliwą animację staje się doskonałym uzupełnieniem całości. Wzorem może być prezentacja firmy Dafi na temat wartości profilaktyki picia wody.

W samej prezentacji powinny zostać zawarte informacje nie tylko na temat szeregu korzyści dla zdrowia wynikające z częstego picia wody, ale i jej cenne wartości odżywcze. Grunt, by w prezentacji język był prosty, przejrzysty i zachęcił jak najszerszą grupę do zmiany stylu życia. Wracając do samego obrazu – dobrym rozwiązaniem mogą okazać się animacje, które obrazują sens słów wypowiadanych przez lektora. Warto też dodać dane statystyczne na temat profilaktyki zdrowia. Świetnym uzupełnieniem takiej prezentacji byłby film poradnikowy. Dzięki niemu odbiorcy mogą dowiedzieć się więcej o randze problemu, którego rozwiązaniem jest właśnie prezentowany produkt.